Nieinwazyjne wyszczuplanie twarzy i ciała w 25 minut

Ciało

Bezinwazyjna redukcja

tkanki tłuszczowej
Ciało

Powyżej 90%

zadowolonych Pacjentów
Ciało

Komfortowy

dobrze tolerowany zabieg
Ciało

Bez okresu rekonwalescencji

 

Czy SculpSure to dobre rozwiązanie dla Ciebie?

Oczywiście, że tak! Jeśli tylko chcesz wyszczuplić swoje ciało i pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, szczególnie z obszarów opornych na diety i ćwiczenia, takich jak: „boczki”, „oponka” na brzuchu, „bryczesy” czy ramiona - Sculpsure jest laserem, który zapewni Ci rewelacyjne efekty wyszczuplające. Dieta i intensywne ćwiczenia nie dają oczekiwanych efektów? Sculpsure rozprawi się z każdym niechcianych tłuszczem!


Czy SculpSure to dobre rozwiązanie dla Ciebie?
Oczywiście, że tak! Jeśli tylko chcesz wyszczuplić swoje ciało i pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, szczególnie z obszarów opornych na diety i ćwiczenia, takich jak: „boczki”, „oponka” na brzuchu, „bryczesy”, ramiona oraz podbródek i okolice szyi - Sculpsure jest laserem, który zapewni Ci rewelacyjne efekty wyszczuplające. Dieta i intensywne ćwiczenia nie dają oczekiwanych efektów? Sculpsure rozprawi się z każdym niechcianych tłuszczem!
Ile zabiegów wykonać?
Terapia SculpSure zawsze wymaga indywidualnego podejścia do każdego Pacjenta. Poinformuj osobę przeprowadzającą zabieg o tym, co chcesz osiągnąć i jakie są Twoje cele związane z wyszczuplaniem. Podczas konsultacji, wspólnie ustalicie specjalny, dedykowany do Twoich potrzeb plan wyszczuplania.
Jaki jest okres rekonwalescencji po zabiegu?
Po zabiegu SculpSure nie ma okresu rekonwalescencji! Natychmiast możesz wrócić do normalnych aktywności. Zabieg w przerwie na lunch? Oczywiście! Skontaktuj się z kliniką, a dopasujemy optymalny dla Ciebie termin.
Jakie będą odczucia podczas zabiegu?
Większość Pacjentów podczas zabiegu odczuwa intensywne ciepło, uczucie wewnętrznego gorąca, niekiedy mrowienie.
Kiedy możesz się spodziewać efektów?
Pierwsze rezultaty obserwowane są średnio 6 tygodni po zabiegu. Organizm potrzebuje czasu, aby pozbyć się rozbitych komórek tłuszczowych. Finalny rezultat zazwyczaj osiąga się około 12 tygodni od zabiegu.
Jak długo utrzymują się rezultaty?
Komórki tłuszczowe poddane zabiegowi SculpSure są poddane całkowitemu rozbiciu i na stałe wyeliminowane z organizmu.
 

Efekty przed i po zabiegu SculpSure®

Okiem ekspertów

Zabieg laserem SculpSure jest dedykowany wszystkim osobom chcącym pozbyć się uporczywego i niechcianego tłuszczu. Jest to nieinwazyjna lipoliza, którą możemy zastosować wszędzie tam, gdzie gromadzi się nadmiar tłuszczu, a w szczególności w takich okolicach jak brzuch, boczki, ramiona, uda czy okolice kolan. Podczas zabiegu, który trwa zaledwie 25 min, uzyskuje się smuklejszy wygląd bez konieczności użycia skalpela jak np. podczas liposukcji. Warto też wspomnieć, że SculpSure to jedyne urządzenie na świecie, które bez ryzyka bólu, blizn i długiej rekonwalescencji pozwala zredukować tkankę tłuszczową nawet o 24 %. Po więcej szczegółów wszystkich zainteresowanych odsyłam na stronę www.redukcjatluszczu.pl

dr Paweł Kubik

Centrum Medyczne Dr Kubik,
drkubik.pl

Zabieg Sculpsure jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą pozbyć się uporczywej, lokalnie zgromadzonej tkanki tłuszczowej. Jest to nieinwazyjna lipoliza, którą możemy zastosować wszędzie tam, gdzie gromadzi się nadmiar tłuszczu, w szczególności w takich okolicach jak brzuch, boczki, ramiona, uda czy okolice kolan. Sam zabieg jest komfortowy, trwa tylko 25 minut i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Komórki tłuszczowe ulegają całkowitemu zniszczeniu i w naturalny sposób są wydalane z organizmu.

dr Olga Warszawik-Hendzel

Klinika Elite,
www.elite.waw.pl

Absolutnie przełomową nowością już dostępną w Klinice La Perla jest Sculpsure – pierwszy zabieg laserowy do nieinwazyjnej lipolizy brzucha i tzw. boczków. Jego skuteczność i bezpieczeństwo potwierdza certyfikat FDA. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko pozbyć się opornej, lokalnie zgromadzonej tkanki tłuszczowej, której nie udaje im się zredukować mimo stosowania diety i ćwiczeń. Zabieg trwa zaledwie 25 minut. W trakcie jednej sesji laser o długości wiązki 1060 nm, całkowicie niszczy 24% komórek tłuszczowych. To idealna alternatywa dla osób, które nie mogą bądź nie chcą poddać się inwazyjnej liposukcji. Jestem pod wrażeniem tej technologii.

Dr Aldona Stachura

Klinika La Perla,
www.la-perla.pl

Już dziś znajdź swoją klinikę

Kontakt